Ozona čempionāts 2018 - stafetese 12.05.2018. 23:50
Start list by classescreated by OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
S21 (11)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
101Auseklis IK
1Ilvija Jakāne968200696
2Anna Eleonora Freimane978100111
3Kristīne Freimane948060194
 
102Briksnis SK
1Ieva Mauliņa767201405
2Lolita Kauķe797206331
3Linda Krūmiņa808011110
 
103Kāpa OK 1
1Kendija Aparjode961007357
2Ieva Rukšāne912011718
3Ieva Nāgele908655444
 
104Kāpa OK/Carnikavas novads
1Agnese Dzērve772061736
2Anita Užule837788800
3Una Undīne Dzērve032021256
 
105Meridiāns
1Līga Celiņa878070000
2Vieda Lūsa892008093
3Dace Buža908646190
 
106O! Eko Alnis
1Ilona Daģe842011738
2Inese Bajāre768118000
3Dagnija Tērauda961417855
 
107Ozons
1Liene Tamuža891112814
2Diāna Marta Ruka972006336
3Arta Linde898631113
 
108Taka TOK
1Mārīte Turka908260790
2Anna Abersone942671990
3Janeta Turka878270987
 
109Ziemeļkurzeme OK
1Inese Vārna85305417
2Ilze Mīlenberga82820621
3Aiva Klepere859011980
 
110Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
111Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V21 (16)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
1Alnis OK-JNSC
1Aivis Šiliņš979009797
2Salvis Daģis818656752
3Ralfs Jānis Eižvertiņš021302623
 
2Auseklis IK 1
1Andris Gailis928629210
2Zigmārs Gailis901007355
3Valts Ulmanis968088001
 
3Auseklis IK 127
1Dāvis Šolmanis018077888
2Fricis Spektors008080001
3Rihards Gailis018632860
 
4Bez stresa
1Jānis Riža757007770
2Kristaps Dzvinko818657261
3Kārlis Prauliņš857204929
 
5Briksnis SK
1Vladimirs Ļašs801392095
2Ģirts Mauliņš788631399
3Gatis Berķis817772108
 
6Burkānciems & Co VSK
1Daniels Kārkliņš948659852
2Pauls Alberings018659851
3Valters Ļubinskis948659853
 
7Eko O
1Mārtiņš Šteinalts891394760
2Jānis Sapats931420748
3Mārtiņš Sapats887211155
 
8Kāpa OK 1
1Ainārs Lupiķis898651356
2Guntis Māliņš848627781
3Gatis Barons861018558
 
9Kāpa OK 2
1Emīls Liekniņš897200155
2Jānis Rukšāns852011733
3Jānis Užulis848657189
 
10Kāpa OK 3
1Matīss Arnicāns842111677
2Kārlis Vilciņš848000100
3Kārlis Osis2222224
 
11Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Andris Cāns909911199
2Kristaps Bruners992012431
3Ivars Celiņš877500002
 
12Ogre OK/SC
1Raivo Kivlenieks918619023
2Mikus Zvirbulis922086486
3Nauris Neimanis929180007
 
13Saldus OK
1Atis Rešķis858653181
2Kristaps Jaudzems847209804
3Viktors Mateičs781400077
 
14Surikati
1Oskars Seilis868644557
2Kalvis Silgals861396690
3Sandis Zukulis818228228
 
15Ziemeļkurzeme OK 1
1Jānis Brižs888177700
2Andris Mireckis731007374
3Valdis Karulis87201154
 
16Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
S12 (8)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
17Alnis OK-JNSC 1
1Līva Ločmele062102511
2Māra Segliņa072036452
3Ilze Jumiķe072102503
 
18Alnis OK-JNSC 2
1Luīze Plone092102518
2Laura Krūmiņa07364180
3Līna Karlīna Krieviņa072102515
 
19Kāpa OK
1Grieta Grantskalna074660139
2Anete Salava07
3Karolīna Māliņa062074176
 
20Kāpa OK/Ādažu BJSS 1
1Marta Marija Birzkope067100777
2Paula Ķirkuma078656753
3Liene Līce-Līcīte064660136
 
21Madonas BJSS/OK Arona
1Marta Valaine061391679
2Kate Iesalniece071391672
3Viktorija Bērziņa071391676
 
22Ogre OK/SC
1Elma Bremze082025476
2Līva Elīza Andersone062089805
3Patrīcija Valaine072011713
 
23Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
24Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V12 (12)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
25Alnis OK-JNSC
1Gustavs Plonis067203253
2Ralfs Prauliņš082102512
3Kevins Švalbe078445588
 
26Auseklis IK 1
1Edvards Zvirgzdiņš062102420
2Francis Vimba062008866
3Uvis Šolmanis062049468
 
27Auseklis IK 2
1Pauls Straume067000063
2Miks Meijers078628427
3Rūdolfs Gills078000888
 
28Kāpa OK/Ādažu BJSS 1
1Roberts Graudiņš074660140
2Roberts Arnicāns064660144
3Rūdolfs Graudiņš074660141
 
29Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Karlīna Baltiņa078655442
2Niklāvs Dravants078657267
3Rinalds Ruža062012371
 
30Ogre OK/SC 1
1Toms Kaļva062089781
2Bruno Šterns072089779
3Emīls Šulcs062089778
 
31Ogre OK/SC 2
1Adrians Kuģenieks062089812
2Lūkass Siliņš072119200
3Renārs Grasis072089784
 
32Ogre OK/SC 3
1Olivers Plociņš072025477
2Kristofers Zelčāns092025478
3Markuss Peseckis062089786
 
33Sēlijas mežs OSK
1Nauris Pinne062009322
2Rihards Krastiņš077203480
3Mikus Nenišķis062009326
 
34Kāpa OK/Ādažu BJSS 2
1Daņila Gaļejevs084660137
2Kārlis Strikauskis062021237
3Pēteris Arnicāns084660145
 
35Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
36Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
S14 (3)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
37Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
38Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
39Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V14 (8)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
40Alnis OK-JNSC
1Oskars Šķiņķis042102509
2Jēkabs Segliņš042036451
3Edvards Krūmiņš052102501
 
41Auseklis IK
1Gustavs Staņa048006008
2Emīls Saulīte058631838
3Emīls Lazdāns048082004
 
42Kāpa OK/Ādažu BJSS 1
1Emīls Lecinskis052082442
2Jurģis Egons Strazdiņš044660143
3Roberts Ķirkums058629975
 
43Madonas BJSS/OK Arona
1Anete Strauta068642311
2Elīza Madsena058642309
3Ritvars Ļepeškins068642304
 
44Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Mārtiņš Reinis Trops042008092
2Tomass Turlajs042012450
3Jēkabs Podnieks042006292
 
45Ogre OK/SC 1
1Audris Odo Vītoliņš052011724
2Ronalds Aleksāns042089776
3Jēkabs Toms Andersons048656779
 
46Ogre OK/SC 2
1Patriks Gustavs Rinkevičs052089794
2Elīze Bremze052086764
3Emīls Gustavs Gulbis052089783
 
47Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
S16 (5)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
48Alnis OK-JNSC
1Arleta Apsīte027203254
2Anna Buholca032102508
3Elza Ķuze028631478
 
49Ausekļa pirmās komandas otrā p
1Aiga Irbe Blūma038632500
2Līva Cera038019999
3Taiga Lazdāne028082002
 
50Auseklis IK 1
1Tīna Kate Spektore038011100
2Kristīne Berķe028632444
3Laura Berķe048632060
 
51Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Dina Palsa032012394
2Leonarda Baltiņa048004000
3Annija Artemoviča028003000
 
52Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V16 (5)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
53Auseklis IK
1Matīss Saulīte038632861
2Kārlis Stradiņš028080007
3Nils Ciglis029005148
 
54Madonas BJSS/OK Arona
1Uģis Beķeris038642301
2Artems Babins038642313
3Mārcis Graudums8642312
 
55Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Matīss Timermanis032008091
2Renārs Šķesteris032012434
3Mārcis Jansons032006259
 
56Ogre OK/SC
1Andris Svilāns022021283
2Emīls Zaicevs032089810
3Rūdolfs Valters032089806
 
57Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
S18 (1)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
58Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V18 (2)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
59Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Rihards Knēts002006267
2Kārlis Neimanis012006276
3Edijs Dzalbs002012413
 
60Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
S120 (4)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
61Auseklis IK
1Anžela Šapovalova788099900
2Zaiga Ozoliņa748627784
3Anita Saulīte768111077
 
62Auseklis IK 2
1Baiba Grišule738430123
2Sarma Novicāne Lazdāne742800119
3Ildze Straume748080707
 
63Ozons
1Iveta Brūvere651302615
2Alīda Ābola547209666
3Kristīne Veita742113377
 
64Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V120 (10)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
65Auseklis IK
1Kaspars Cers752049496
2Oskars Staģis721995722
3Artis Friks702021188
 
66Briksnis SK 1
1Andis Janovs818655224
2Jānis Krūmiņš791007540
3Ints Kalniņš691403684
 
67Briksnis SK 2
1Kārlis Prauliņš80200394
2Māris Ozoliņš79201173
3Artis Dobulis75577800
 
68Kāpa OK
1Gatis Dzērve769101204
2Kaspars Čerjaks701415740
3Aigars Leiboms637203283
 
69Madonas BJSS/OK Arona
1Alvis Mats717201581
2Juris Dzenītis768628429
3Andis Leontjevs818636808
 
70Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1ANDRIS DZALBS721411303
2DAGNIS KAŅEPE702006338
3JĀNIS BUTĀNS782011729
 
71Otrā jaunība
1Aivar Tihane788001771
2Jānis Ikaunieks772120954
3Guntars Andersons737207169
 
72Saldus OK
1Ainars Mankus768623688
2Uldis Brucis737203277
3Guntars Mankus697000003
 
73Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
74Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
S145 (5)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
75Auseklis IK
1Jolanta Bura708627834
2Vija Šiltere671603078
3Jana Lepiksone702021187
 
76Sprīdītis TSK
1Indra Segliņa70700516
2Inga Ozoliņa682082966
3Baiba Upmale702036455
 
77Taka TOK
1Odeta Turka628401628
2Skaidrīte Otaņķe601428916
3Līga Virbule69920429
 
78Ziemeļkurzeme OK
1Alvita Mirecka711007352
2Ieva Ozoliņa69201169
3Ilze Lapiņa687000195
 
79Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V145 (5)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
80Auseklis IK
1Ints Ulmanis681006192
2Pēteris Stradiņš719500002
3Arnis Grasis707700522
 
81Auseklis IK 2
1Ainārs Gailis622012447
2Egons Šolmanis691391669
3Alvis Lepiksons71503743
 
82Sprīdītis TSK 1
1Guntis Dude602011743
2Jānis Segliņš74740428
3Rolands Dakteris752021221
 
83Ziemeļkurzeme OK
1Ainārs Skrubis688300933
2Valters Freidenfelds692008868
3Aigars Vārna702008872
 
84Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
S170 (4)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
85Kāpa OK
1Ārija Šinke577203964
2Ruta Kukka508100018
3Ligita Grunde549200253
 
86Mona OK
1Baiba Ozola648628425
2Velga Buša577003136
3Ieva Rozentāle632021263
 
87Saldus OK
1Silvija Penkule601600448
2Iveta Priedīte602057533
3Mudīte Šteina632045381
 
88Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V170 (7)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
89Kāpa OK
1Varis Peisenieks578006677
2Sergejs Šadrins658000099
3Juris Šinke577203963
 
90Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Uldis Alksnis52896934
2Juris Kokins561301911
3Igors Bužs618642300
 
91Mona OK R1V
1Juris Pētersons572012372
2Ivars Muzikants577300021
3Raimonds Krēsliņš572091455
 
92Mona OK 2
1Pēteris Zariņš61503725
2Uldis Pekuss587003143
3Sandris Lācis62888958
 
93Kurmis OK
1Artūrs Kursītis682074156
2Andris Kosmačevs551004146
3Jānis Lagzdkalns589119000
 
94SILVA
1Zigfrīds Freimanis57200975
2Helmuts Lukačovs509200077
3Harijs Lācars582005122
 
95Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
S195 (3)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
96Alnis Sirmais
1Māra Bolšteina431302622
2Inta Poriķe632800880
3Velta Zjatkova391302646
 
97Kurmis OK
1Silvija Segliņa492005129
2Gunta Lebedoka548040354
3Inta Tabaka539092126
 
98Vacant
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
V195 (4)Start: 11:00:00
StnoTeam
LegNameYBChipno
 
112Jēkaba aģentūra
1Uldis Alksnis468636840
2Uldis Ždanovs518100999
3Patriks Freimanis528111800
 
113Kurmis OK
1Andris Tauvens49980531
2Viesturs Ziediņš55211241
3Kārlis Magons50305414
 
114Taka TOK
1Arvīds Teteris409200485
2Māris Otaņķis562015692
3Jānis Turks552800180
 
115Kāpa OK
1Volli Kukk498632464
2Pēteris Novikovs438480807
3Rolands Laveiķis569200250
 
 
 
www.000webhost.com